úvod

Během července až září 2018 jsme si pro vás připravili letní fotosoutěž s tématem Švýcarsko s podtitulem Pěšky, na kole a vlakem, do které bylo přihlášeno celkem 199 fotografií. Zde vám přinášíme její výsledky.

​

Všech 199 přihlášených fotografií do fotosoutěže naleznete na webu soutez.mojesvy­carsko.com a o našich výhercích jste rozhodli pomocí svých hlasů. Do soutěže bylo celkem zaregistrováno 320 platných hlasů.

Výherci soutěže

1. cena: Jitka Ducháčová (fotografie č. 25) - 2 jízdenky Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě od Swiss Travel System a 2 zpáteční jízdenky z Prahy do Švýcarska od společnosti Nobless Line
2. cena: Silvie Hrubá Markovičová (fotografie č. 108) - 2 zpáteční jízdenky na Pilatus a dárková dóza čokolád Cailler
3. cena: Zbyněk Bukáček (fotografie č. 143) - 2 jednodenní jízdenky Rhétské dráhy, plyšový kozorožec a dárkové balení sušenek Kambly
4. cena: Adriana Tobolová (fotografie č. 93) - švýcarský dárkový balíček (kniha Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, kniha Švýcarsko pěšky a vlakem - 18 báječných výletů, švýcarská kšiltovka a tabulka čokolády Cailler)
5. cena: Jana Bajanová (fotografie č. 99) - švýcarská kšiltovka a tabulka čokolády Cailler


Výhercem hlasovací soutěže, který si tipnul nejpřesnější počet platných hlasů v soutěži, se stává pan Miroslav Zilvar s tipem 320, který získává švýcarskou dřevěnou kravičku.

Výherci hlasovací soutěže, kteří správně odhadli počet soutěžících a získávají dřevěnou kravičku jsou paní Blažena Straková, Lenka Jungová a Terezie Lautrbachová.


Každý výherce navíc získá dvouleté předplatné magazínu SWISSmag.


Výhercům naší fotosoutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.


Výherci budou vyrozuměni e-mailem a výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 13. 11. 2018 (nutné se předem domluvit na přesném dni a čase předání) nebo budou poslány poštou výhercům, kteří bydlí mimo Prahu.