úvod

Ve dnech 15. 7. – 15. 8. 2018 měli návštěvníci webových stránek MojeSvycarsko.com možnost zúčastnit se naší webové soutěže o jízdenky od společnosti Pilatus Bahn AG, která provozuje lanovky a nejstrmější zubačku světa na horu Pilatus u Lucernského jezera. Zde vám přinášíme výsledky a jména výherců soutěže, kterým tímto srdečně gratulujeme.

​

Pro zařazení do soutěže bylo nutné správně odpovědět na 3 otázky a tipnout přesný počet účastníků soutěže. Podle tipu se poté určilo pořadí výherců. Nápovědy k otázkám bylo možné nalézt na webových stránkách MojeSvycarsko.com a také na zpravodajském webu Zdopravy.cz.

Správné odpovědi

1) Kdy byla otevřena nejstrmější zubačka světa, která vede z vesnice Alpnachstad na dračí horu Pilatus ve výšce 2.132 m n. m. u Lucernského jezera?
a) 1889

2) Jak se jmenuje vynálezce unikátního ozubnicového systému pro nejstrmější zubačku světa na Pilatus se sklonem až 48 procent, po kterém je tento systém také pojmenován?
c) Eduard Locher

3) Jak se jmenují vlakové jednotky, které nasadí švýcarské spolkové dráhy SBB od konce příštího roku na trasu mezi Curychem a Milánem přes nový Gotthardský tunel?
b) Stadler Giruno

4) Kolik lidí se zúčastní této soutěže?
651

Výherci soutěže

1. cena: Zlatý okruh Pilatus pro 2 osoby – Kusák Jan
2. cena: 2 zpáteční jízdenky na Pilatus – Dolejšová Barbora
3. cena: kniha Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů – Maršálek Zdeněk
4. cena: kniha Švýcarsko pěšky a vlakem – Dvořák Zdeněk
5. cena: kšiltovka Pilatus – Tyrbach Jaroslav


Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag.

Vítězům naší soutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.


Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli do soutěžního formuláře a jejich výhry jsou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nebo k poslání poštou, nejdéle do 14. 9. 2018. Pokud výherce nebude do 14. 9. 2018 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra dle pravidel ve prospěch organizátora.