úvod

Společnost Nobless Line, která poskytuje každodenní autobusové spojení Prahy a Plzně se St. Gallenem, Curychem a Bernem spustila od srpna 2018 novou linku z Prahy do švýcarského Lucernu.

​

Nová linka jezdí dvakrát týdně z Prahy a Plzně přes Německo a Rakousko do Švýcarska, kde autobus zastavuje v St. Gallenu, Curychu, Lucernu a Bernu. Pro tuto linku si společnost Nobless Line připravila zcela nový a unikátně řešený autobus s označením Exclusive Class s kapacitou pouhých 36 míst v konfiguraci 2 + 1.

Cestujícím nabízí nový autobus ještě více prostoru nejen pro nohy, ale také pro ramena. Speciálně upravená kožená sedadla jsou vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy a část sedadel v autobuse navíc nabízí také možnost vyhřívání sedadel. Standardem u všech autobusů společnosti Nobless Line je již restaurace / bar v přízemí autobusu, kde se cestující mohou během jízdy občerstvit, ale také využít luxusní prostornou toaletu.

Mezi nabízenými službami je standardem přeprava zavazadel zdarma, zapůjčení přikrývek či tabletů, pestrá a bezplatná nabídka horkých nápojů či svačinové balíčky obsahující i čerstvé ovoce. Nově bude v tomto autobuse stabilní wi-fi připojení k internetu na celé trase.

Možnost rezervace a více informací o novém spoji naleznete na webových stránkách www.noblessline.cz nebo také na facebookovém, twitterovém a instagramovém profilu společnosti Nobless Line. Bližší informace o Lucernu a blízkém okolí naleznete zde.