úvod

Srdečně Vás zveme na Švýcarsko-francouzské rodinné odpoledne v rámci Rodinného dne Prahy 7, které se uskuteční v neděli 20. 5. 2018 ve na Výstavišti Praha Holešovice od 13:00 do 19:00.

​

Přijďte si se svými dětmi užít švýcarské odpoledne v příjemné atmosféře areálu Výstaviště Praha Holešovice od 13:00 do 19:00. Těšit se můžete na aktuální turistické materiály o Švýcarsku, pétanque, soutěžní disciplíny pro děti (střelbu na jablko z hlavy Viléma Tella, dojení krávy a další) a soutěž o týdenní pobyt ve Švýcarsku. V areálu budou k vidění také rodinné vozy Citroën a Peugeot od Emil Frey, švýcarského prodejce automobilů.


KDY: neděle 20. 5. 2018, od 13:00 do 19:00
KDE: Výstaviště Praha Holešovice, louka za Křižíkovými pavilony (zadní část areálu), 170 00 Praha 7, zobrazit na mapě


SOUTĚŽ

Pro dospělé je připravena soutěž, ve které je možné vyhrát jednu z 10 lákavých cen. Hlavní výhrou je týdenní pobyt ve Švýcarsku pro 5 osob od společnosti Interhome v rekreačním apartmánu Jostbiel v Bürchenu v kantonu Wallis. Bližší informace o rekreačním apartmánu naleznete zde. Každý výherce navíc obdrží roční předplatné magazínu SWISSmag a pro prvních 5 vítězů je připraveno i dárkové balení sušenek Kambly.

O Rodinném dni Prahy 7

Jedná se o rodinné odpoledne určené široké veřejnosti s bohatým p programem plným sportu, kultury a volnočasových aktivit. Představí se především živnostníci, spolky a soubory fungující na Praze 7. Vlastní prezentace pozvaných subjektů jsou rozděleny do zón – občerstvení, sport, kultura a děti. Na hlavním pódiu běží program a prezentace škol, školek a dalších spolků, vystoupí Jan Onder a kapela Circus Brothers. Akce probíhá v součinnosti Městskou částí Praha 7.

Bližší informace o akci naleznete zde.


Těšíme se na vaši návštěvu!