úvod

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě Švýcarského stánku na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2018, který se koná ve dnech 15. - 18. 2. 2018 v Praze na výstavišti v Holešovicích. Pro odbornou veřejnost je veletrh přístupný 15. 2. 2018, po zbylé dny je veletrh přístupný široké veřejnosti.

​

Švýcarsko letos na svém stánku č. 344 na veletrhu Holiday World představí novinky pro letní sezónu 2018 v rámci kampaně Back to nature by bike, ale i tipy na outdoorové aktivity. Návštěvníkům budou k dispozici tištěné materiály Switzerland Tourism a našich švýcarských partnerů (Engadin Scuol Samnaun Val Müstair, Rhétská dráha, Davos Klosters, Lucern a Lucernské jezero, Schilthorn, Niesen a Swiss Travel System). Zaslání českých brožur Switzerland Tourism zdarma je možné si rovněž objednat na našich webových stránkách MojeSvycarsko­.com/brozury.

Jednodenní jízdenka Rhétské dráhy

K největším tahákům posledních let patří švýcarské vlaky - nabídku Rhétských drah najdete přímo na našem stánku č. 433, kde bude možné zakoupit speciální jednodenní jízdenku Rhétských drah, platnou na celou železniční síť RhB a také na trasu panoramatických vlaků Bernina Express a Glacier Express. Cena této jízdenky je 750,- Kč.

Švýcarsko-vlakem.cz

Cestovní agentura www.svycarsko-vlakem.cz bude k dispozici návštěvníkům našeho stánku ve dnech 17. a 18. 2. 2018. Zástupce CA vám představí její rozšířenou nabídku letošních skupinových zájezdů a také možnosti individuální dovolené ve Švýcarsku pro případ, že už by byly skupinové okruhy s průvodcem vyprodané.

V sobotu 17. 2. 2018 bude pro návštěvníky veletrhu Holiday World na pódiu AČCKA (umístěného na středu vstupní nafukovací haly) připravena od 10:30 přednáška na téma Letní dovolená ve Švýcarsku.

Holiday World 2018

KDY: odborná veřejnost 15. 2. 2018, veřejnost 16. – 18. 2. 2018
KDE: Výstaviště Holešovice, Výstaviště 67, 170 90 Praha 7, zobrazit na mapě
STÁNEK: č. 433

Soutěž

Na našem stánku se budete moci zúčastnit soutěže o hodnotné a zajímavé švýcarské ceny.

O veletrhu:

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Expo Praha. V roce 2018 se bude konat 27. ročník, který proběhne ve dnech 15. - 18. února 2018 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 12. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel. Veletrh Holiday World bude rozdělen na jeden den pro odbornou veřejnost (čtvrtek) a dny, které budou patřit veřejnosti laické (pátek, sobota a neděle). Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům. Bližší informace o veletrhu Holiday World 2018 naleznete na www.holidayworld.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!