úvod

Rádi bychom vás pozvali na náš stánek Switzerland Tourism na Festivalu krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest, který se uskuteční ve dnech 18. – 21. 1. 2018 na výstavišti v Brně.

​

Na našem stánku (pavilon P, stánek 110) Switzerland Tourism pro vás budou k dispozici zdarma aktuální turistické materiály ze Švýcarska, bude tu ale také možné zakoupit knihy o Švýcarsku a dárkové předměty, probíhat bude i soutěž o zajímavé ceny. Pro naše návštěvníky bude připravena výstava fotografií To nejlepší ze švýcarské přírody. Na stánku Swiss Cheese (pavilon P, stánek 111) se můžete těšit na prezentaci a prodej švýcarských specialit.

Během RegFoodFestu bude na našem stánku možné exkluzivně zakoupit speciální jednodenní jízdenku Rhétských drah, která je platná na celou síť RhB a také na trasu panoramatických vlaků Bernina Express a Glacier Express. Cena této jízdenky je 750 Kč.

Letos jsme si pro návštěvníky RegFoodFestu připravili přednášku na téma Tajné tipy ze Švýcarska, kterou si můžete vyslechnout 18. a 20. 1. od 13:00, 19. 1. od 11:00.

KDY: 18. – 21. 1. 2017
KDE: Brněnské výstaviště, pavilon P, stánek č. 110 a 111, (Výstaviště 405/1, 603 00 Brno), zobrazit na mapě

Švýcarsko-vlakem.cz

Cestovní agentura www.svycarsko-vlakem.cz bude k dispozici návštěvníkům našeho stánku ve dnech 20. a 21. 1. 2018. Zástupce CA vám představí její rozšířenou nabídku letošních skupinových zájezdů a také možnosti individuální dovolené ve Švýcarsku pro případ, že už by byly skupinové okruhy s průvodcem vyprodané.


RegFoodFest 2018

6. ročník Festivalu krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest bude opět probíhat na brněnském výstavišti souběžně s veletrhem REGIONTOUR. Jedná se o projekt koncentrující na jednom místě ochutnávku krajových specialit z České republiky i zahraničí a prezentaci i prodej regionálních výrobků a potravin.

Bližší informace o festivalu, programu a vstupu naleznete zde.