úvod

Využijte v letošní zimní sezoně 2017/2018 nabídku ČD Ski od Českých drah a vydejte se do švýcarského lyžařského střediska Davos Klosters. Nabídka 20% slevy na dvoudenní nebo třídenní skipas v rámci ČD Ski platí od 13. 1. 2018 do 2. 4. 2018.

​

K českým skiareálům, zařazeným do projektu ČD Ski a slevou 20 % na denní skipas, slovenským skiareálům ve Velké Fatře, v Nízkých a především ve Vysokých Tatrách, které 20% slevu poskytují cestujícím ČD na dvoudenní skipasy, se připojilo také lyžařské středisko Davos Klosters s nabídkou 20% slevy na dvoudenní nebo třídenní skipas.

Vlakem do hor rychle a pohodlně

Tento rok poprvé platí nabídka 20% slevy ČD Ski na dvoudenní a třídenní skipasy v lyžařském středisku Davos Klosters. Cestu do Davosu lze pohodlně zvládnout přes noc v lůžkovém voze Českých drah, po vystoupení z vlaku čeká na lyžaře nepřeberné množství sjezdovek všech obtížností v nadmořské výšce až 2 844 m n. m. na jeden skipas. Mezi čtyřmi skiareály v Davos Klosters se lze pohybovat vlakem Rhétské dráhy, na který platí společný skipas a zastávky jsou hned u nástupních stanic lanovek.

Ceny jízdenek v lůžkovém voze Českých drah vlaku Ex 1540 cílí na české zákazníky, jedna cesta z Prahy (odjezd v 18:01) do švýcarské stanice Sargans (7:23), kde je přestup na přípoj do Landquartu a Davosu (příjezd v 8:50), stojí v třímístném lůžkovém kupé okolo 2 300,- Kč (cena vč. švýcarského přípoje do Davosu). Zpáteční spoj odjíždí z Curychu ve 21:40 a ze Sargans odjíždí ve 22:37. Z Davos, Platz můžete tedy odjet ideálně ve 20:00, nejpozději však ve 21:00.

Podrobné informace o projektu ČD Ski, podmínkách čerpání slev a tipy na spojení a výhodné jízdenky jsou k dispozici na www.cd.cz/cdski a www.cd.cz/svycarsko.

Bližší informace o lyžařské středisku Davos Klosters naleznete zde.

Štítky: Graubünden