úvod

Srdečně vás zveme na naši přednášku na téma Švýcarsko - 50 tajných tipů. Přednáška se koná v rámci cestovatelského festivalu Obzory v Praze, který se koná ve dnech 11. - 12. 11. 2017. Švýcarská přednáška je na programu v neděli 12. 11. od 13:00 v cestovatelském sále.

​

KDY: 11. - 12. 11. 2017
KDE: Filozofická fakulta UK, Náměstí Jana Palacha 2, 110 00 Praha 1 (zobrazit na mapě)
PŘEDNÁŠKA: Švýcarsko - 50 tajných tipů, 12. 11., od 13:00, cestovatelský sál

Festival Obzory

Největší český cestovatelsko-outdoorový festival už počtvrté představí letošní nejúspěšnější expedice v čele s osobnostmi jako je Freya Hoffmeister, Mára Holeček, Petr Horký nebo Petr Jan Juračka. Podíváme se do zákulisí sportovních osobností Petra Vabrouška, Peggy Marvanové nebo Edity Vopatové. Do světa 3D fotografie vás zavede horolezec Honza Tráva a jeskyňář Marek Audy.

Na interaktivních workshopech nasbíráte know-how na skialpy, vodu, běžky, vysokohorskou turistiku i ferraty, naučíte se přežít v divočině, správně si zabalit batoh a získáte detailní tipy na konkrétní túry a výstupy nejen v Alpách. Taky si můžete zatancovat, zabubnovat, malovat henou, uvařit čaj nebo indickou dobrotu a zahrát na didžeridu.

Cestovatelé se podívají mimo jiné do Indie, Íránu, Jihovýchodní Asie, Dominikánské republiky, Keni, Kolumbie, Bolívie, Ekvádoru, Švýcarska a Rumunska.

Na chodbách pak ve třech patrech potkáte desítky odborníků, s nimiž se můžete osobně poradit u jejich konzultačních i prodejních stánků a projdete si výstavu špičkových výrobků a novinek.

Přijďte si rozšířit své obzory!

www.FestivalObzory.cz