úvod

Během srpna a září 2017 jsme si pro vás připravili letní fotosoutěž s tématem Švýcarsko s podtitulem Příroda - vlaky – lidé, do které jste přihlásili celkem 267 fotografií. Zde vám přinášíme její výsledky.

​

Všech 267 přihlášených fotografií do fotosoutěže naleznete na webu souteze.mojes­vycarsko.com a o našich výhercích jste rozhodli pomocí svých hlasů. Do soutěže bylo celkem zaregistrováno 771 platných hlasů.

Výherci soutěže

1. cena: Kasl Vilém (fotografie č. 5) - 2 jízdenky Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě od Swiss Travel System a 2 zpáteční jízdenky z Prahy do Švýcarska od společnosti Nobless Line
2. cena: Kolárik Juraj (fotografie č. 220) - 2 zpáteční jízdenky na Pilatus
3. cena: Horáček Jiří (fotografie č. 43) - 2 denní jízdenky Rhétské dráhy
4. cena: Malíková Simona (fotografie č. 52) - kniha Švýcarsko Grand Tour 111 tipů a kniha Švýcarsko pěšky a vlakem - 18 báječných výletů
5. cena: Kadlecová Eva (fotografie č. 117) a Sedílek Ján (fotografie č. 141) - kniha Švýcarsko Grand Tour 111 tipů
6. cena: Cekota Pavel (fotografie č. 32) - kniha Švýcarsko pěšky a vlakem - 18 báječných výletů
7. cena: Ptáková Magdaléna (fotografie č. 51) - švýcarská kšiltovka

Výhercem hlasovací soutěže, který si tipnul nejpřesnější počet platných hlasů v soutěži, se stává pan Doležel Ivan s tipem 775 a získává švýcarskou dřevěnou kravičku.

Každý výherce navíc získá čistící hadřík na optiku a roční předplatné magazínu SWISSmag.

Výhercům naší fotosoutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.

Výherci budou vyrozuměni e-mailem a výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 13. 11. 2017 (nutné se předem domluvit na přesném dni a čase předání) nebo budou poslány poštou výhercům, kteří bydlí mimo Prahu.