úvod

Putovní výstava fotografií 15. ročníku autorského projektu RNDr. Mileny Blažkové Poznej světové dědictví UNESCO se stěhuje na další místa České republiky. Skvosty Švýcarska, rakouského Salcburku, Tuniska, ale také Asie, především Číny, Indie, Japonska a řady zemí jihovýchodní Asie si budou moci prohlédnout návštěvníci od 4. do 30. září ve vstupních prostorách Informační E-Centra ČEZu v Plzni, Guldenerova 17 (po a st 8-17 hod., út, čtv a pá 8-14 hod.)

​

Působivé fotografie nejznámějších a nejkrásnějších míst Švýcarska doplňuje bohatý informační materiál a časopis Swiss Mag, z nichž se návštěvníci dozví, jak po Švýcarsku cestovat, kde hledat méně známé, ale zajímavé kouty, jak a kdy se za nimi vypravit. Brožury, mapy a katalog CK China Tours, vše zdarma k dispozici návštěvíkům

Druhá část výstavy věnovaná Španělskému dědictví UNESCO se představí návštěvníkům Třebíče v Zadní synagoze, Subakova 44 od 7. do 28. září 2017, denně od 9 do 17 hod. Vernisáž za účasti oficiálních zástupců Španělska spojená s komentovanou prohlídkou proběhne 6. září v 17 hodin.

Bližší informace o výstavě naleznete na www.unesco-mediain.cz

Záštitu převzala České komise pro UNESCO.
Harmonogram výstav Poznej světové dědictví UNESCO v roce 2017:


Září

Plzeň 3. 9.–30. 9.
15. ročník výstavy Poznej světové dědictví UNESCO, vstupní prostory E-Centra ČEZu, Guldenerova 17

Třebíč - 6.–28. 9. Španělské dědictví UNESCO, Zadní synagoga, Subakova 44

Říjen

Český Krumlov - 3.–31. 10.
15. ročník výstavy Poznej světové dědictví UNESCO, Městská knihovna, Horní 155

Celý harmonogram ke stažení ve formátu PDFVíce o projektu na: www.unesco-mediain.cz