úvod

Zúčastněte se do 30. 9. 2017 naší fotosoutěže s podtitulem „Příroda – vlaky – lidé“ o jízdenky na švýcarské železnice od Swiss Travel System, Pilatus Bahn a Rhétských drah.

​

Pro letošní léto jsme si pro vás připravili fotosoutěž, která bude do 30. 9. 2017 probíhat na našich webových stránkách a výhry jsou opravdu lákavé. Pro výherce máme připraveny 2 Swiss Travel Passy na 8 dní pro cestování první třídou po celém Švýcarsku a 2 zpáteční jízdenky od společnosti Nobless Line z Prahy do Švýcarska. Na další výherce čekají jízdenky od Pilatus Bahn a také od Rhétských drah.

Jak se zúčastnit:

Pro účast do soutěže je nutné nahrání vaší soutěžní fotografie ze Švýcarska na soutěžní stránku (maximálně je možné přihlásit 3 fotografie na soutěžícího). Do 30. 9. 2017 probíhá na soutěžním webu hlasování, které rozhodne o vítězných fotografiích.

Ceny pro výherce:

1. cena: 2 jízdenky Swiss Travel Pass na 8 dní a 2 zpáteční jízdenky od Nobless Line z Prahy do Švýcarska
2. cena: 2 zpáteční jízdenky na Pilatus
3. cena: 2 jednodenní jízdenky Rhétské dráhy
4. cena: kniha Švýcarsko Grand Tour 111 tipů a kniha Švýcarsko pěšky a vlakem - 18 báječných výletů
5. cena: kniha Švýcarsko Grand Tour 111 tipů
6. cena: kniha Švýcarsko pěšky a vlakem - 18 báječných výletů
7. cena: švýcarská kšiltovka

Swiss Travel Pass:

Swiss Travel Pass opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky jako Ledovcový expres a Bernina Express (u panoramatických vlaků je nutné dokoupení místenky), MHD v 90 švýcarských městech. Bonus k jízdence je 50% sleva na většinu horských železnic a lanovek. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí po celém Švýcarsku. Bližší informace naleznete zde.

Jízdenky od Nobless Line:

Výherce prvního místa se také může těšit na 2 zpáteční jízdenky z Prahy do Švýcarska od společnosti Nobless Line, která provozuje každodenní spojení české metropole Prahy se švýcarskými městy. Tato trasa je obsluhována nejmodernějšími dvoupatrovými autobusy Setra, které svojí výbavou, pojetím luxusu a pohodlí nemají v Evropě žádnou konkurenci. Speciálně navržená a vyrobená, mimořádně pohodlná, polohovatelná kožená křesla poskytují dostatek prostoru i pro cestující vyšší než průměrné výšky. Restauranty s obsluhou a zajímavou nabídkou jídel a nápojů v přízemí autobusů slouží především těm klientům, kteří na svých cestách hledají klid, pohodu, ale také nevšední zážitky s cestování autobusem. Všechny autobusy jsou vybaveny špičkovou technologií stabilizovaného příjmu rychlého internetu / WIFI / i množstvím individuálních TV nad sedadly a umožňují tak příjemnou práci a zábavu všem "nespavcům." Bližší informace a možnost rezervování jízdenek naleznete zde.

Zpáteční jízdenky na Pilatus:

Se zpáteční jízdenkou na Pilatus se můžete vydat na tuto domovskou horu města Lucern ve výšce 2.132 m n. m. buď kabinkovou lanovkou z Kriens na Fräkmüntegg a dále novou visutou lanovkou Dragon Ride, nebo z Alpnachstadu nejstrmější zubačkou světa. Nahoře vás očekávají neuvěřitelné výhledy na Lucernské jezero a švýcarské Alpy až k Černému lesu a pohoří Jura. Celý výlet lze take pojmout jako okruh – nahoru se dostanete lanovkou a dolů se vydáte nejstrmější zubačkou světa do Alpnachstadu. Z Alpnachsadu se dostanete do Lucernu vlakem nebo lodí. Bližší informace naleznete zde.

Celodenní jízdenky Rhétské dráhy:

Díky těmto speciálním jízdenkám můžete po celý den objevovat krásy Rhétské dráhy. Po cestách v kantonu Graubünden nás provází železnice – jedna z neznámějších ve Švýcarsku, jedinečná Rhétská dráha, jejíž první úsek Landquart–Klosters vybudovali Švýcaři pro dopravu pacientů do sanatorií v Davosu již v roce 1889. Dnes jsou úseky Albula a Bernina Rhétských drah dokonce zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Jízdenka také platí na panoramatický vlak Bernina Express a Glacier Express (na území kantonu Graubünden), u kterých je ovšem nutné si dokoupit místenku. Bližší informace naleznete zde.

FOTOSOUTĚŽ NALEZNETE ZDE.