úvod

Ve dnech 22. 6. – 31. 7. 2017 měli návštěvníci webu MojeSvycarsko.com možnost zúčastnit se naší webové soutěže o jízdenky od železniční společnosti Jungfraubahnen z regionu Jungfrau. Zde vám přinášíme výsledky a jména výherců soutěže, kterým srdečně gratulujeme.

​

Jungfraubahnen: Železnice s nejvýše položenou železniční stanicí v Evropě na Jungfraujochu v regionu Jungfrau nabízí svým cestujícím nezapomenutelné zážitky.

  • Jungfraujoch: Posledních 8 km jízdy na Jungfraujoch je ve skále a nad stanicí je vybudována vyhlídková plošina. Ve skalním areálu najdete nejvýše položenou prodejnu čokolády Lindt, restaurace, kino, expozici k historii stavby i ledovou jeskyni.
  • Schynige Platte: Vyjíždí se z Wildersvillu a výhledy po cestě jsou úžasné. Nahoře vás čeká řada tras pro pěší výlety, ale i alpská botanická zahrada a také alphornisté.
  • First: Na First se z Grindelwadu dostanete lanovkou přes Bort a na jeho vrcholu si užijete adrenalinový most First Cliff Walk by Tissot, pěší stezky a také adrenalinové atrakce First Flieger (First – Schreckfeld), horské trojkolky (Schreckfeld – Bort) a terénní koloběžky (Bort – Grindelwald).
  • Harder Kulm: Vrchol nad Interlakenem s nedávno vybudovanou vyhlídkovou terasou nabízí toto léto také večerní jízdy lanovkou.


Bližší informace naleznete na www.jungfrau.ch.

Výsledky soutěže:

1) V jaké nadmořské výšce je umístěna nejvýše položená železniční stanice Evropy, Jungfraujoch – Top of Europe?
b) 3.454 m n. m.

2) Odkud vyjíždí vlaky Jungfraubahnen?
a) z Interlakenu

3) Kolik lidí se zúčastní této soutěže?
870

Výherci soutěže:

1. cena: Roman Kopecký - Jungfrau Travel Pass pro 2 osoby na 4 dny pro letní sezonu 2017, vč. výletu na Jungfraujoch – Top of Europe
2. cena: Ondřej Skorvánek - 2 zpáteční jízdenky na First
3. cena: Daniel Pátek - zpáteční jízdenka na Schynige Platte pro letní sezonu 2017
4. cena: Miroslav Hrazdil - zpáteční jízdenka na First
5. cena: Jiří Rajnoch - zpáteční jízdenka na First

Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag a čistící hadřík na optiku.

Vítězům naší soutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.

Výhry jsou připraveny k osobnímu převzetí (nebo k poslání poštou výhercům, kteří nebydlí v Praze) po předchozí domluvě v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 31. 8. 2017. Pokud výherce nebude do 31. 8. 2017 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.