úvod

Srdečně vás zveme na švýcarský závod Gigathlon, který se uskuteční ve dnech 1. – 3. 9. 2017 na Olšině, nedaleko Lipenské přehrady. Na místě pro vás budeme mít připraven náš stánek Switzerland Tourism s aktuálními turistickými informacemi a prodejem knih a dárkových předmětů se švýcarskou tématikou.

​

KDY: 1. – 3. 9. 2017
KDE: Rekreační zařízení Olšina, Boletice 338, 382 26 Horní Planá, zobrazit na mapě

Centrální místo konání závodu Gigathlon Czech Republic 2017 bude v rekreačním areálu Olšina, který se nachází uprostřed nádherné šumavské přírody blízko Lipenské přehrady.

Závod Gigathlon

Gigathlon má svůj původ ve Švýcarsku, je to unikátní sportovní akce pro hobby sportovce v disciplínách běh, plavání, in-line brusle, silniční a horské kolo. Po loňské úspěšné premiéře na Lipně se letos akce koná 1. – 3. 9. 2017 na Olšině, nedaleko Lipenské přehrady, uprostřed krásné šumavské přírody. Závod nabízí jedinečný zážitek, kde je o všechno postaráno. V nabídce je půjčení plaveckého neoprenu, servis kol a in-line bruslí. Cena startovného obsahuje kromě organizace celého závodu také ubytování ve stanovém městečku včetně originálního stanu, který zůstává účastníkům i po závodě. Dále pak plná penze na celý víkend i mnoho dalších doprovodných služeb. Samozřejmostí jsou masáže, relax zóna a po náročném sportovním výkonu nemůže chybět ani after párty.

Video z loňského ročníku na Lipně ke zhlédnutí a více informací naleznete na www.gigathlon.com.

Těšte se na kvalitní spotovní zázemí, bezpečná cyklistická depa, krátkou vzdálenost mezi kempem, depem a registrací, různé druhy ubytování od stanů až po hotelové pokoje a také vynikající kuchyni. Nebude chybět ani party stan s doprovodným programem. A hlavně, příroda v okolí Olšiny nabízí úchvatnou krajinu, připravujeme pro Vás nové trasy se známými i neokoukanými místy uprostřed kouzelné přírody jižních Čech. Zážitek zaručen, ať už si na Gigathlon troufnete sami, ve dvojici či ve štafetě s partou kamarádů.