úvod

Ve dnech 20. 9. – 20. 10. 2016 měli návštěvníci webu MojeSvycarsko.com možnost zúčastnit se naší webové soutěže o 2 zpáteční jízdenky do Švýcarska a další zajímavé ceny. Zde vám přinášíme výsledky a jména výherců soutěže, kterým srdečně gratulujeme.

​

Hlavní výhru v podobě 2 zpátečních jízdenek z Prahy do Švýcarska věnovala do soutěže společnost Nobless Line, která provozuje každodenní spojení české metropole Prahy se švýcarskými městy. Tato trasa je obsluhována nejmodernějšími dvoupatrovými autobusy Setra, které svojí výbavou, pojetím luxusu a pohodlí nemají v Evropě žádnou konkurenci. Speciálně navržená a vyrobená, mimořádně pohodlná, polohovatelná kožená křesla poskytují dostatek prostoru i pro cestující vyšší než průměrné výšky. Restaurant s obsluhou a zajímavou nabídkou jídel a nápojů v přízemí autobusů slouží především těm klientům, kteří na svých cestách hledají klid, pohodu, ale také nevšední zážitky s cestování autobusem. Všechny autobusy jsou vybaveny špičkovou technologií stabilizovaného příjmu rychlého internetu / WIFI / i množstvím individuálních TV nad sedadly a umožňují tak příjemnou práci a zábavu všem "nespavcům." Bližší informace a možnost rezervování jízdenek naleznete na www.noblessline.cz.


Výsledky soutěže

1) Co nabízejí luxusní autobusy Nobless Line navíc oproti konkurenci?
b) speciální kožená křesla s velkým prostorem na nohy, zásuvky, restauraci s obsluhou v přízemí, stále dostupnou čistou toaletu s teplou tekoucí vodou, přepravu všech zavazadel zdarma, nonstop zákaznický servis

2) Ve kterých dnech se koná Swiss Food Festival 2016?
c) 10. – 16. 10. 2016

3) Kolik lidí se zúčastní této soutěže?
542


Výherci soutěže:

1. cena: Židlík Jiří - 2 zpáteční jízdenky společnosti Nobless Line do Švýcarska
2. cena: Janza Josef - 2 jednodenní jízdenky od Rhätische Bahn
3. cena: Brychcín Josef - švýcarský armádní nůž
4. cena: Piškulová Jana - švýcarské tričko
5. cena: Cais Vladimír - kniha Švýcarsko Grand Tour +111 tipů


Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag a čistící hadřík na optiku.

Vítězům naší soutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.

Výhry jsou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 (nebo poslání poštou) nejdéle do 30. 11. 2016 po předchozí dohodě. Pokud výherce nebude do 30. 11. 2016 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.