úvod

Ve dnech 10. – 16. října 2016 jste měli možnost vychutnat si švýcarské speciality, které si pro vás připravily vybrané restaurace a kavárny v Praze v rámci prvního ročníku Swiss Food Festivalu. Během festivalu pro vás byla připravena soutěž a zde vám přinášíme její výsledky.

​

Swiss Food Festival

První roční švýcarského food festivalu se uskutečnil v Praze a jejím okolí ve dnech 10. - 16. 10. 2016. Devět pražských a dvě mimo pražských restaurací a kaváren zařadilo na celý týden do nabídky švýcarské speciality. Hostům také zahráli švýcarští alphornisté z partnerského regionu Lucernského jezera (v pátek před hotelem Mosaic house, v sobotu na Farmářských trzích na Náplavce a v neděli na Swiss brunch v restauraci Žofíán Garden). Na Farmářských trzích mohli návštěvníci také poznat, jak se vaří sýr tradičním způsobem.


Soutěž

Pro návštěvníky Swiss Food Festivalu byla připravena naše soutěž s hlavní cenou týdenním pobytem v Silvaplaně u Svatého Mořice od společnosti Interhome, která se zaměřuje na pronájem rekreačních domů a apartmánů. Pro dalších 9 výherců jsou připraveny hodnotné švýcarské ceny. Bližší informace o hlavní výhře naleznete zde.


Výsledky soutěže

1) Na která ubytovací zařízení je zaměřena společnost Interhome?
c) rekreační domy a apartmány

2) Jaký je německý název Lucernského jezera?
a) Vierwaldstättersee

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
b) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
243


Výherci soutěže:

1. cena: Kubešová Barbora - týdenní pobyt v apartmánu pro 4 osoby ve Švýcarsku od společnosti Interhome
2. cena: Beck Mischa - armádní nůž Victorinox a dárková taška od společnosti Jura (2x sklenička na Latte a 2x zrnková káva JURA)
3. cena: Ježková Adriana - švýcarská zástěra a dárková taška od společnosti Jura (2x sklenička na Latte a 2x zrnková káva JURA)
4. cena: Komárková Marika - švýcarské chňapky do kuchyně a kuchařka Schwiizer Chuchi
5. cena: Šilarová Markéta - švýcarská utěrka
6. cena: Kameníček Michal - voucher na konzumaci v Kavárně kočičí v hodnotě 300,- Kč
7. – 9. cena: Spilka Jan, Fuchsová Šárka, Haitman Antonín - švýcarský hrnek
10. cena: Šarin Christian - švýcarská kšiltovka


Každý výherce navíc získá hadřík na optiku, roční předplatné magazínu SWISSmag a speciální číslo časopisu La Cucina Italiana se švýcarskou tématikou.

Vítězům naší soutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.

Výherci budou vyrozuměni e-mailem a výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 18. 11. 2016 (nutné se předem domluvit na přesném dnu a čase setkání). Pro mimo pražské výherce bude možné výhru poslat poštou. Pokud výherce nebude do 18. 11. 2016 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.


#SwissFoodFes­tivalCZ Sdílejte své zážitky ze Swiss Food Festivalu na sociálních sítích Instagram, Twitter a Facebook s hashtagem #SwissFoodFes­tivalCZ a v letním čísle magazínu SWISSmag otiskneme vaše 3 nejzajímavější fotografie.