úvod

Od 1. 7. do 31. 8. 2016 jste se mohli zúčastnit naší letní instagramové soutěže o jízdenky na švýcarské železnice od Swiss Travel System, Jungfraubahnen a Rhétských drah. Nyní vám přinášíme jména šťastných výherců.

​

Pro letošní léto jsme si pro vás připravili fotosoutěž, která bude od 1. 7. do 31. 8. 2016 probíhala na sociální síti Instagram a pomocí e-mailu.

Výherci soutěže na Instagramu:

1. kopinkaaa - 2x Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě
2. matthewaviator - 2x zpáteční jízdenka Jungfraujoch – Top of Europe
3. mapkarhb - 2x celodenní jízdenka Rhétských drah
4. koprale - švýcarský armádní nůž
5. yetti_z_czech - kniha Grand Tour 111 tipů – velká cesta po Švýcarsku

Uživatele budeme v následujících dnech kontaktovat soukromou zprávou přes Instagram.

Výherci soutěže pomocí mailu:

1. Malíková Simona - 2x Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě
2. Michalčík Šimon - 2x zpáteční jízdenka Jungfraujoch – Top of Europe
3. Badinková Klára - 2x celodenní jízdenka Rhétských drah
4. Dvořáček Libor - švýcarský armádní nůž
5. Pouchlá Klára - kniha Grand Tour 111 tipů – velká cesta po Švýcarsku

Ceny pro výherce:

Swiss Travel Pass: Swiss Travel Pass opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky jako Ledovcový expres a Bernina Express (u panoramatických vlaků je nutné dokoupení místenky), MHD v 75 švýcarských městech. Bonus k jízdence je 50% sleva na většinu horských železnic a lanovek. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 490 muzeí po celém Švýcarsku. Bližší informace naleznete zde.

Jízdenky na Jungfraujoch: Železnice s nejvýše položenou železniční stanicí v Evropě ve výšce 3 454 m n. m. na Jungfraujochu. Posledních 8 km je ve skále a nad stanicí je pak vybudována vyhlídková plošina. Ve skalním areálu najdete ale i expozici výroby a prodejnu čokolády Lindt, restaurace, kino, expozici k historii stavby i ledovcovou jeskyni a další atrakce. Bližší informace naleznete zde.

Celodenní jízdenky Rhétské dráhy: Díky těmto speciálním jízdenkám můžete po celý den objevovat krásy Rhétské dráhy. Po cestách v kantonu Graubünden nás provází železnice – jedna z neznámějších ve Švýcarsku, jedinečná Rhétská dráha, jejíž první úsek Landquart–Klosters vybudovali Švýcaři pro dopravu pacientů do sanatorií v Davosu již v roce 1889. Dnes jsou úseky Albula a Bernina Rhétských drah dokonce zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Jízdenka také platí na panoramatický vlak Bernina Express a Glacier Express (na území kantonu Graubünden), u kterých je ovšem nutné si dokoupit místenku. Bližší informace naleznete zde.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a pevně věříme, že si výhry užijí.