úvod

Tisíce běžců, cyklistů, plavců a in-line bruslařů čeká nová výzva. Kdo má rád sport, přírodu a nové zážitky, neměl by u této novinky ve světě sportovních akcí chybět. Gigathlon je švýcarský kultovní závod, kterého se již od roku 1998 každoročně účastní kolem čtyř tisícovek převážně amatérských závodníků. Gigathlon nyní poprvé v historii opouští švýcarské území a uskuteční se premiérově v Česku 2.-4. září 2016 v Lipně nad Vltavou.

​

Unikátní Gigathlon nabízí svým účastníkům závod o kombinaci pěti oblíbených sportovních disciplín (plavání, in-line brusle, silniční kolo, horské kolo a běh), které se jedou v různém pořadí po dva soutěžní dny, a to jako závod pětičlenných týmů, dvojic i jednotlivců.

KDY: 2.–4. září 2016

KDE: Lipno nad Vltavou

Pro vítěze jsou připraveny různé ceny a milovníci Švýcarska zajisté ocení hlavní výhru v kategorii dvojic, kterou je ubytování pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, turistické daně a transportu kol v apartmánu SOLARIA Holiday Resort v Davosu.

V případě, že byste se rádi závodu zúčastnili, tak se můžete do 15. 8. 2016 přihlásit pomocí on-line registračního formuláře zde.

Akce, která bude mít letos na Lipně mezinárodní charakter, je jedinečná zejména pro originalitu spočívající ve spojení sportovního výkonu a putování po nejkrásnějších místech jižních Čech. Pečlivě vybrané trasy zavedou účastníky do Českého Krumlova, kolem hradu Rožmberk, na nejvýše položený hrad v Česku Vítkův Hrádek či až na vrchol oblíbené Stezky korunami stromů. Tratě mají v součtu obou závodních dnů celkovou délku 259,5 km s převýšením 4.967 metrů.

Na Gigathlonu je o všechno postaráno, v nabídce je i půjčení plaveckých neoprenů nebo servis kol a in-line bruslí. V ceně startovného je kromě organizace celého závodu také ubytování ve stanovém městečku včetně originálního stanu, který zůstavá účastníkům i po závodě, dále pak plná penze na celý víkend i mnoho dalších doprovodných služeb. Samozřejmostí je dětský koutek, masáže, relax zóna a po náročném sportovním výkonu nemůže chybět ani after párty.

Plakát závodu Gigathlon naleznete zde.
Bližší informace o závodu naleznete zde.

Štítky: Pozvánky