úvod

Autobusová společnost FlixBus rozšířila svou nabídku o nové linky z Prahy Švýcarska, konkrétně 4x denně do Curychu od 729 Kč, 1x denně do Bernu od 1 108 Kč a 2x denně do Basileje od 858 Kč.

​

FlixBus rozšířil svou nabídku spojů z Prahy do velkých a menších měst Evropy. Z autobusového nádraží ÚAN Florenc a z Hlavního nádraží byly poprvé spuštěny přímé zelené autobusy do Curychu (od 729 Kč), Bernu (od 1 108 Kč) a Basileje (od 858 Kč). Cestující mohou nyní denně s autobusy FlixBus cestovat z Prahy do 17 zemí, a to jak přes den, tak přes noc.


Nově autobusem z Prahy do Curychu a Milána

Na konci dubna spustil FlixBus nové noční autobusy z Prahy do Londýna, Bruselu a Amsterdamu. Z důvodu velkého úspěchu byly nyní navíc přidány noční autobusy do Švýcarska a Itálie. Bettina Engert, tisková mluvčí FlixBus říká: „Tyto nové linky nabízejí cestujícím přímé spojení z Prahy do Švýcarska a Itálie. Oblíbené cíle, jako je Curych a Milán, jsou tak poprvé dosažitelné pohodlně přes noc.“ Jízdenky na nové noční autobusy jsou k dispozici v e-shopu od 729 Kč, v obchodě FlixBus na ÚAN Florenc nebo v aplikaci FlixBus.O společnosti

FlixBus je mladý, evropský poskytovatel dálkové dopravy. Od roku 2013 nabízí alternativní, pohodlný a ekologický způsob cestování za dostupné ceny. Díky chytrému network planningu a backend systému poskytuje FlixBus nejrozsáhlejší meziměstskou autobusovou síť čítající 100 000 denních spojů do 800 destinací v 19 zemích. Dřívější start-up byl založen v Německu. Ztělesňuje zkušenosti a kvalitu prostřednictvím úzké spolupráce s regionálním odvětvím malých a středních podniků. Z center v Berlíně, Mnichově, Paříži, Záhřebu a Miláně Flixtým řeší network planning, zákaznický servis, management kvality, marketing & prodej, a také business development a technologický vývoj. Regionální autobusoví partneři – často rodinné firmy vybudované na úspěchu trvající po generace – jsou zodpovědné za denní chod spojů a flotilu zelených autobusů, to vše s důrazem na maximální komfort a bezpečnostní standardy. Proto inovace, podnikatelský duch a silná mezinárodní značka mezi dopravci jde ruku v ruce se zkušenostmi a kvalitou tradičního odvětví malých a středních podniků. Prostřednictvím tohoto světově unikátního obchodního modelu přepravily autobusy FlixBus již milióny zákazníků po celé Evropě a vytvořily tisíce nových pracovních míst v odvětví.

Bližší informace o FlixBus naleznete na webových stránkách www.flixbus.cz.