úvod

Přinášíme vám výsledky naší webové soutěže se společností Interhome, která poskytuje pronájem rekreačních domů a apartmánů v mnoha zemích po celém světě, včetně Švýcarska, a která se konala ve dnech 16. 5. – 16. 6. 2016 na webových stránkách MojeSvycarsko.com.

​

Hlavní výhrou je týdenní pobyt v rekreačním domě Albula*** v Davos – Schmitten. Rekreační 4-pokojový dům s třemi ložnicemi na 2 podlažích a velkou terasou nabízí komfortní zázemí pro váš pobyt ve Švýcarsku. Dům je max. pro 6 osob. Bližší informace o rekreačním domě naleznete na webu Interhome - zde. Pro další 4 výherce máme připraveny zajímavé a hodnotné ceny.

Správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Na která ubytovací zařízení je zaměřena společnost Interhome?

    b) rekreační domy a apartmány

  2. Kolik tipů na outdoorové aktivity po trase Grand Tour of Switzerland naleznete v naší brožuře Grand Tour – nejlepší outdoorové aktivity na trase Grand Tour pro léto 2016?

    c) 68

  3. Kolik lidí se zúčastní této soutěže?

    873

Výherci soutěže:

1. M. Kopic - týdenní pobyt v rekreačním domě Albula*** v Davos – Schmitten
2. K. Kozelková - švýcarský armádní nůž
3. E. Šuglová - kniha Švýcarsko Grand Tour +111 tipů a švýcarská kšiltovka
4. K. Macková - kniha Švýcarsko Grand Tour +111 tipů
5. I. Výsmek - švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag.


Vítězům naší webové soutěže srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí.

Výherci byli vyrozuměni e-mailem a výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 25. 7. 2016. Pokud výherce nebude do 25. 7. 2016 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.