úvod

Navštivte stánek Swiss Cheese na gurmánských akcích v Brně, Praze a Plzni, které se budou konat v květnu 2016. Společnost Swiss Cheese zde představí švýcarské sýry, čokolády, vína a další gurmánské speciality ze Švýcarska.

​

Swiss Cheese na Bosch Fresh Festival – Brno Riviéra

KDY: 7.-8. 5. 2016

KDE: Areál koupaliště Riviéra, Bauerova 322/7, 603 00 BrnoNejvětší kulinářský festival, který se letos koná již pošesté, přichází poprvé i do jihomoravské metropole. Tradiční festival dobrého jídla a pití proběhne v Brně na koupališti Riviéra o víkendu 7. a 8. května. Návštěvníci se mohou těšit na to nejlepší z klasické, molekulární nebo extrémní kuchyně. V Brně nebude chybět jedinečná gastronomie, živé show pod vedením věhlasných šéfkuchařů, soutěž o Jihomoravskou restauraci roku 2016 a další bohatý doprovodný program včetně sobotního koncertu Petra Koláře.

Bližší informace o akci naleznete zde.Degustace rakouských vín a švýcarských sýrů v Praze

KDY: 17. 5. 2016

KDE: Swiss Cheese, Libušská 15, 142 00 Praha - LibušZveme vás na další z řady degustací, pořádaných ve spolupráci s vinotékou Wine World. Tentokrát naše švýcarské sýry od Swiss Cheese doplní skvělá rakouská vína. Prosíme o včasnou rezervaci na info@swisscheese.cz.

Bližší informace o akci naleznete zde.Swiss Cheese na Bosch Fresh Festival – Plzeň OC Plaza

KDY: 20.-22. 5. 2016

KDE: Areál bývalého výstaviště za OC Plaza, Plzeň Radčická 2, 301 00 PlzeňGurmánský festival dobrého jídla a pití přichází letos do Plzně již šestým rokem. Tradiční festival, tentokrát pod názvem BOSCH FRESH FESTIVAL, proběhne v parku za OC Plaza Plzeň od pátku 20. května do neděle 22. května. I letos nabídne nevšední gastronomické pokrmy. Návštěvníci se mohou těšit na to nejlepší z klasické, molekulární nebo extrémní kuchyně. V Plzni nebude chybět jedinečná gastronomie, živé show pod vedením věhlasných šéfkuchařů, soutěž o Západočeskou restauraci roku a další bohatý doprovodný program.

Bližší informace o akci naleznete zde.Představení společnosti Swiss Cheese

Barbara a Peter John, velcí znalci a milovníci sýra, otevřeli v roce 2010 v Jesenici u Prahy prodejnu švýcarských specialit Swiss Cheese. Splnili si tím svůj velký sen přiblížit nám svou zemi pomocí gurmánských zážitků a dát Čechům možnost ochutnat kvalitní sýry, vína, masné výrobky, čokolády a další speciality ze všech koutů Švýcarska.

V roce 2014 přesídlil Swiss Cheese z Jesenice na Libuš. Majitelé zde na hlavní třídě otevřeli útulný rodinný krámek, do kterého vložili velký kus srdce. Koupíte zde poctivé, kvalitní švýcarské produkty a obslouží vás vstřícný a kompetentní personál. V nově otevřené kavárně si můžete vychutnat snídani, fondue, raclette, nebo si vybrat jiné speciality z nabídky v menu.

Swiss Cheese, jako jediný v Česku, nabízí bohatý sortiment nejznámějších švýcarských sýrů a švýcarských specialit. Swiss Cheese je zaměř na produkty nejvyšší kvality a kromě tradičních švýcarských značek, jako je například Gruyere, Emmentaler nebo Appenzeller, zde naleznete i vzduchem sušené hovězí maso “ Bündnerfleisch“, šunku, či sušený špek. V nabídce nechybí ani světoznámá švýcarská čokoláda a typická švýcarská vína, reprezentující různé kantony.

Rodinné, či firemní oslavy zajistí Swiss Cheese v jejich kavárně, nebo formou cateringu. Pro speciální příležitosti připraví sýrové mísy, dárková balení, dárkové vouchery atd. Dále také pronajímá příslušenství nezbytné pro přípravu raclette nebo fondue, nebo pro vás tyto lahůdky rádi připraví.

Bližší informace o Swiss Cheese nalezente na www.swisscheese.cz.