úvod

Přinášíme vám vyhlášení vítězů soutěže na již šestém ročníku tradiční švýcarské slavnosti Alpabzug, která se konala v sobotu 3. 10. 2015 v parku na Bertramce na pražském Smíchově, a která se i tento rok velice vydařila.

​

Program zahrnoval svádění krav, bez kterého by se Alpabzug neobešel, vystoupení folklórní skupiny z regionu Adelboden hrající na akordeony, bernardýna Barušku, výrobu tradičního alpského sýru švýcarskou umělkyní Doris Windlin, nabídku raclette od firmy Swiss Cheese, nabídku společnosti Interhome, která pronajímá apartmány a prázdninové domy a byty, aktuální turistické informace o Švýcarsku a mnoho dalších. Pro děti byly připraveny soutěžní disciplíny a pro dospělé velká soutěž o hodnotné ceny, jejíž výsledky Vám zde přinášíme.

Kromě sobotního Alpabzugu bylo možné se soutěže také zúčastnit v Kavárně Kočičí (2. – 4. 10. 2015), v hotelu Mosaic House (18:00 – 19:00, 2.10.2015), na Farmářských trzích na Náplavce (3.10.2015) a také v Žofín Garden Restaurant během akce Swiss brunch (4.10.2015).

Správné odpovědi na soutěžní otázky:


1. Jaká je výše last minute slevy, kterou Interhome nabízí na vybrané objekty při rezervaci 8 a méně dní před odjezdem?

c) 33 %


2. Nejvýše položená železniční stanice v Evropě je:

c) Jungfraujoch


3. Nejvíce turistických informací o Švýcarsku naleznete:

b) na webu MojeSvycarsko.com


4. Skládací elektrokolo AGOGS LowStep je určeno převážně pro:

c) k výletu po Českém Švýcarsku a autem zpětVýherci naší soutěže:

  • 1. Koníčková Hana - týdenní pobyt ve 4* rekreačním domě v horském středisku Crans-Montana pro max. 6 osob od společnosti Interhome
  • 2. Vávrová Hana - 2x Jungfrau VIP Pass na 3 dny od společnosti Jungfraubahnen
  • 3. Perrim Thomas - týdenní pronájem elektrokola od společnosti ekolo.cz pro jednoho nebo víkendový pronájem pro dva
  • 4. Medová Olga - dárková sada zubní hygieny od společnosti PROFIMED
  • 5. Štědroň Petr - dárková sýrová mísa od Swiss Cheese
  • 6. Majorová Lucie - sada výrobků společnosti Perskindol
  • 7. Jílková Jitka - sada výrobků společnosti Perskindol
  • 8. Polívková Dana - voucher na konzumaci v Kavárně Kočičí v hodnotě 300,- Kč
  • 9. Kubátová Jitka - švýcarská kšiltovka
  • 10. Šimková Veronika - švýcarská kšiltovka


Každý výherce navíc obdrží roční předplatné magazínu SWISSmag, knihu Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů a zubní kartáček SWISSDENT od PROFIMED.


Všem výhercům srdečně gratulujeme a doufáme, že si své výhry užijí.


Výherci budou kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Pokud jste našli své jméno v seznamu výherců a nepřišel Vám e-mail o oznámení o výhře, tak nás prosím kontaktujte (u některých výherců se bohužel nepodařilo správně přečíst jejich e-mailovou adresu).


Výhry budou připraveny k vyzvednutí po předchozí dohodě v naší kanceláři Switzerland Tourism (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7) nebo k poslání poštou nejpozději do 31. 10. 2015. Pokud výherce neodpoví na oznámení o výhře nejpozději do 31. 10. 2015, tak nárok na výhru zaniká a výhra propadá ve prospěch organizátora.