Skipas pro ubytované zdarma

Lyžařský region Jungfrau si pro své zimní hosty připravil velice výhodnou nabídku a sice pro ubytované alespoň na dvě noci od pondělí do pátku skipas zdarma. Se skipasem na vás čeká celkem 200 kilometrů sjezdovek s dechberoucími panoramatickými výhledy na známou trojici Eiger, Mönch a Jungfrau.

Bližší informace naleznete zde.


Earlybird ski pass

Využijte slevu 20% na 2 – 14 denní Sport pass v lyžařském regionu Jungfrau, kterou obdržíte při nákupu alespoň 21 dní před prvním použitím v zimní sezoně 2016/2017. Sport pass může být zakoupen pouze on-line na jungfrau.ch.

Bližší informace naleznete zde.


Snow tubing na Winteregg

Když vyjedete z Lauterbrunnen lanovkou a dál budete pokračovat vláčkem do Mürrenu, ocitnete se ve Winteregg. Tady pro vás Jungfraubahnen přichystaly novou atrakci a sice jízdu na pneumatikách. Trať je dlouhá 250 metrů. Zábava je určena malým i velkým a můžete se sem vydat i večer a návštěvu spojit třeba s fondue večeří.

Bližší informace naleznete zde.


Jungfraujoch pro lyžaře za polovinu

Rádi byste se podívali na nejvýše položenou železniční stanici v Evropě ve výšce 3 454 m n. m.? V zimě je pro lyžaře výhodná nabídka a sice držitelé skipasu na 3 a více dnů tady mají 50% slevu. Zpestřete si dny lyžování tímto jedinečným výletem.

Bližší informace naleznete zde.


Balíčky „Meedweek Special“

Pro letošní sezónu si pro vás Jungfraubahnen společně s hotely v regionu Jungfrau připravily speciální nabídku na dobu od pondělí do neděle. Balíčky zahrnují skipas a jsou vytvořeny na 2 noci a 3 dny lyžování, 3 noci a 4 dny lyžování nebo 4 noci a 5 dnů lyžování. Rezervovat lze pouze online.

Bližší informace naleznete zde.


Lauberhorn Live – nejdelší sjezd Světového poháru v alpském lyžování

Po legendárních závodech Lauberhornrennen, které se konají 13.–15. ledna 2017 patří trať nejdelšího sjezdu Světového poháru vám. Vyzkoušejte si 4,5kilometrový sjezd z vrcholu Lauberhorn ve výšce 2 472 m n. m. do vesničky Wengen, kde není automobilový provoz. A změřte si vaši rychlost!

Bližší informace naleznete zde.


Adrenalin na Firstu.

Železnice Jungfraubahnen vybudovaly na Firstu nový vyhlídkový most First Cliff Walk by Tissot. Jedná se o okruh kolem vrcholu s mostem a vyhlídkovou terasou zavěšenou do prostoru. Procházka nabízí jedinečné výhledy i trochu bezpečného adrenalinu. Přístup je zdarma a celoročně. Na Firstu si můžete dopřát i další adrenalinové zážitky. Jízdu na First Flyer, koloběžce a nově také na motokárách.

Bližší informace naleznete zde.


Jungfrau Travel Pass u ČEDOKu výhodněji.

Cestovní kancelář CK ČEDOK si pro své klienty připravila pro rok 2016 prodej jízdenky Jungfrau Travel Pass za zvýhodněné ceny oproti nákupu jízdenky ve Švýcarsku.

Jízdenka Jungfrau Travel Pass je nástupce jízdenky Jungfrau VIP Pass, která se prodávala v roce 2015. Jedná se o jízdenku, se kterou můžete neomezeně cestovat v síti železniční společnosti Jungfraubahnen po určitý po sobě jdoucí počet dní. Jízdenku je možné zakoupit na 3 až 6 dní s možností dokoupení výletu na Jungfraujoch za CHF 59.

Bližší informace o jízdence Jungfrau Travel Pass a její ceník naleznete v PDF ZDE.


Sáňkařská dobrodružství v Jungfrau

Jungfraubahnen nabízí svým zimním návštěvníkům speciální skipasy zahrnující také možnost jízdy na alpských sáňkách. Sáňkování se zde těší velké oblibě a jde o trochu jinou zábavu, než jak ji známe z českých kopečků. Tady jsou sjezdy dlouhé, nejdelší je 14 km z Faulhornu do Grindelwaldu. V nabídce máte Jungfrau Region Hiking & Sledging Pass, Grindelwald – Wengen sledging day pass a Grindelwald - First sledging pass.

Bližší informace naleznete zde.


Halfpipe ve White Elements Parku na Firstu

Freestylový park White Elements Parku ve Firstu bude obohacen o 130 m dlouhou a 5,7 m vysokou Halfpipe. Na First se dostanete kabinkovou lanovkou z horské vesničky Gindelwaldu za 25 min.

Bližší informace naleznete zde.


First Cliff Walk - horský okruh s jedinečnými výhledy

Přímo u horní stanice lanovky Firstu očekává návštěvníky spektakulární okružní stezka. Ta zahrnuje skalní stezku, jedinečný visutý most a stezku na vyhlídku s výjimečným výhledem na Eiger. Na stezce, která je přístupná zdarma a zvládne ji každý, vám stoupne adrenalin v krvi.

Bližší informace naleznete zde.
Informace o Jungfraubahnen v létě.Interlaken + Jungfraubahnen mapa

Jungfrau Railways
Harderstrasse 14
CH-3800 Interlaken
T. +41 (0)33 828 71 11
F. +41 (0)33 828 72 64
E-mail: info@jungfrau.ch
WEB: www.jungfrau.ch