Davos Klosters Active

Tak se nazývá nejlákavější nabídka Davos Klosters pro vaši letní dovolenou. Zážitky v regionu pro ubytované zdarma. Letní hosté tak mohou vybírat z bohaté nabídky adrenalinových, kulturních i sportovních zážitků pro mladé nebo mladé duchem. Všechny aktivity jsou pro ubytované zcela zdarma.

Bližší informace naleznete zde.


Lanovky pro ubytované v létě v ceně

Okolní hory lákají k výletům pěším i na kole. K výstupům pomohou lanovky a horské dráhy, které jsou v letní sezóně pro ubytované ve všech kategoriích ubytování, od kempu až po hotely, zdarma. Z Davosu se můžete vydat třeba do Arosy nebo jen objevovat romantická boční údolí jako Sertig nebo Dischmatal.

Bližší informace naleznete zde.


Mekka pro milovníky horských kol

Nadšenci do horských kol budou v Davosu docela určitě maximálně spokojeni. Tras pro horská kola je tady vybudováno a vyznačeno ve všech úrovních obtížnosti nepřeberné množství. Nahoru vás i vaše kolo dopraví lanovky a horské dráhy. V letní sezóně se tady můžete i zúčastnit nebo jen přihlížet některému ze závodů.
Mezi největší lákadla patří místní singletraily, které jsou hodnovceny jako jedny z nejlepších v Alpách. Celkem jich tu je připraveno na 430 km.

Bližší informace naleznete zde.


Monstein – nejvýše položený pivovar

V malé vesničce Monstein nad Davosem, kam vás zaveze poštovní autobus, můžete ochutnávat speciality místního pivovaru. Pivo se tady kromě klasické tekuté podoby nabízí i v mnoha dalších produktech – sýru, uzeninách, ale i bonbonech a pralinkách. Způsob servírování je pro Čechy také docela překvapivý. www.davos.ch

Bližší informace naleznete zde.
Davos v zimě.Davos Klosters Bergbahnen AG
Tel.: +41 (0)81 417 62 22
mountains@davosklosters.ch
www.davosklosters.ch