Správné odpovědi:



Výherci od nás získají švýcarské tričko, aktuální vydání časopisu SWISSmag a také roční předplatné tohoto časopisu. Tito výherci zároveň postupují do druhého kola, kde jsou hlavními cenami 3 zájezdy do Švýcarska a jízdenky na švýcarské dráhy.

Výherci prvního kola:

Letohrad:

1. místo: Faltus Lukáš
2. místo: Vágnerová Kateřina
3. místo: Vintrová Dagmar

Více správných odpovědí nebylo.

Orlová:

1. místo: Podzimná Kateřina
2. místo: Adamčíková Alena
3. místo: Kuttler Michal
4. místo: Adamčík Ladislav
5. místo: Vantuchová Věra
6. místo: Malátová Valentina
7. místo: Klimovič Pavel
8. místo: Brevčinská Kristýna
9. místo: Phuong Pham
10. místo: Daňková Michaela

Kolín:

1. místo: Kůrová Michaela
2. místo: Kolačná
3. místo: Mojžíš Jakub
4. místo: Bartáková Lucie
5. místo: Pařezová Jana
6. místo: Janda Jan
7. místo: Tichá Dagmar
8. místo: Macurová Lucie
9. místo: Dvořák Jan
10. místo: Fialová Jana

Třeboň (soutěž v knihovně):

1. místo: Dušák Patrik
2. místo: Kučerová Hana
3. místo: Koktavá Svatava
4. místo: Čečka Pavel
5. místo: Černý Jan
6. místo: Mikuláštík Jan
7. místo: Zeman Marek
8. místo: Zemanová Hana
9. místo: Jenisová Alžběta
10. místo: Jenis Jiří

Třeboň (soutěž na náměstí):

1. místo: Jeremiáš Luděk
2. místo: Tušlová Vlasta
3. místo: Slabá Lenka
4. místo: Hátleová Karolína
5. místo: Černoch Petr ml.
6. místo: Slabá Barbora
7. místo: Hrušková Kateřina
8. místo: Lískovec Tomáš
9. místo: Černochová Šárka
10. místo: Čeňková Hana

Liberec (soutěž z přednášky):

1. místo: Bartoš Aleš
2. místo: Tauchman Jan
3. místo: Német Martin
4. místo: Németová Petra
5. místo: Ondráčková Alena
6. místo: Teplá Markéta
7. místo: Navrátilová Jana
8. místo: Navrátil Michal

Více správných odpovědí nebylo.

Liberec (soutěž v Krajské věděcké knihovně Liberec):

--- soutěž probíhá do konce dubna ---

Luka nad Jihlavou:

1. místo: Dobrovolná Leona
2. místo: Čermáková Simona
3. místo: Schmiedová Eliška
4. místo: Kříž Jan
5. místo: Zámostná Andrea
6. místo: Matulová Natalie
7. místo: Heralecká Anežka
8. místo: Kisler Štěpán
9. místo: Došková Viktorie
10. místo: Votavová Zdeňka

Švihov:

1. místo: Bišta Zdeněk
2. místo: Králová Věra
3. místo: Waldmann Pavel
4. místo: Králová Zuzana
5. místo: Valečka Tomáš
6. místo: Pícková Veronika
7. místo: Pícka Michal
8. místo: Vovsová Denisa
9. místo: Hauptová Anna

Více správných odpovědí nebylo.

Praha – Den s kantonem Graubünden:

1. místo: Ondrášik Marian
2. místo: Herzán Jan
3. místo: Pokorná Terezie
4. místo: Zubercová Zuzana
5. místo: Kadleček Jiří
6. místo: Brabcová Alena
7. místo: Kadleček Petr
8. místo: Sklenařík Richard
9. místo: Vávra Zdeněk
10. místo: Kadlečková Barbora

Praha – Farmářské trhy:

1. místo: Pospíšilová Lucie
2. místo: Horák Aleš
3. místo: Petrusková Helena
4. místo: Gondová Danuše
5. místo: Čermáková Kamila
6. místo: Horáková Eva
7. místo: Maras
8. místo: Borecká Věra
9. místo: Hrdina Roman

Více správných odpovědí nebylo.

Olomouc:

1. místo: Wenzel Jakub
2. místo: Gabrielová Dana
3. místo: Kasparides Martin
4. místo: Martiník Jan
5. místo: Horák Josef
6. místo: Spáčilová Iva
7. místo: Kasal Zbyněk
8. místo: Hnidáková Eva
9. místo: Laštůvková Livie
10. místo: Horáková Zdeňka

Holýšov:

--- soutěž probíhá do konce dubna ---

Počátky:

1. Rychtová Žaneta
2. Hyklová Alena
3. Kratochvíl Martin
4. Přibylova Miloslava
5. Přibyl Václav
6. Brabcová Renata
7. Kročková Markéta
8. Vichr Ondřej
9. Fišerová Jana
10. Doskočil Jan

Jamné:

--- výherci budou doplněni ---