Nabídka Skipass geschenkt

Oblast Davos Klosters přináší opět pro začátek sezóny, od 18. 11. 2016 do 25. 12. 2016 nabídku „Skipass geschenkt“. Ubytovaní ve smluvních hotelech a apartmánech mají skipas již v ceně ubytování. Od 70 CHF ve dvoulůžkovém pokoji.

Bližší informace naleznete zde.


Davos Klosters Inside

Velmi atraktivní nabídka pro zimní hosty v Davosu a v Klosters se nazývá Davos Klosters Inside. Zimní hosté tak mají možnost nahlédnout do tajů života v Davosu a zúčastnit se například úpravy sjezdovek rolbou, vyjet si ráno na východ slunce nebo se vydat po stopách slavných, kteří v Davosu žili nebo ho navštěvovali jako hosté. V nabídce je celkem 20 různých aktivit.

Bližší informace naleznete zde.


Nová unikátní šestisedačka na Madrise

„Schaffürggli“ 6místná sedačka v délce 1 860 m překonává převýšení 5 510 m. Za hodinu přepraví 2 600 lyžařů. Unikátní je ale nastavením výšky sedadel individuálně pro jednotlivé lyžaře. Laser si každého naskenuje a rozhodne, zda se jedná o dospělého nebo dítě a podle toho upraví výšku sedačky. Zvýší se tak hlavně pohodlí a bezpečí pro děti. Lyžaři budou také chráněni proti nepřízni počasí a sedadla budou vyhřívaná. Přepravováni mohou být i lyžující vozíčkáři se svou výbavou.

Bližší informace naleznete zde.


Spengler Cup 2017

Ve dnech 26. – 31. 12. 2016 se můžete těšit na další ročník hokejového turnaje Spengler Cup, který se tradičně koná v Davosu. Letošní rok se můžete těšit na zápas s českým týmem z Hradce Králové.

Bližší informace naleznete zde.


Nové centrum pro běžkaře v Davosu

Davoské centrum pro běžkaře vzniklo již v roce 1973. V průběhu léta ho nahradilo nové rozšířené a zmodernizované. Davos je národním centrem pro trénink běžkařů a také jediným švýcarským střediskem, které každoročně hostí Světový pohár v běžeckém lyžování.

Bližší informace naleznete zde.


Davos Klosters rájem sáňkařů

Davos Klosters je mimo jiné znám jako kolébka mezinárodního sáňkování. V roce 1883 zde byl zorganizování první mezinárodní závod v tobogganingu. V současnosti nabízí Davos 8 různých sáňkařských drah, které v každém případě zaručují zábavu a sportovní vyžití v Alpském stylu. Na Rinerhornu si každou středu a pátek můžete užívat noční sáňkování od 19:00 do 23:00, po kterém může následovat pokračování večera v blízké restauraci Jatzmeder.

Bližší informace naleznete zde.Zimní nabídky Davosu.

Lyžařské středisko Davos nabízí tuto zimní sezónu spoustu zajímavých aktivit pro jeho návštěvníky. Lyžování, snowboard, běžky, alpské sáňkování, lední sporty, zimní turistické stezky pro sněžnice a spoustu dalšího.

Bližší informace naleznete zde.Lyžařské hotely v Davosu.

Davos nabízí možnost ubytování ve speciálně upravených hotelech, právě pro vaši lyžařskou dovolenou. Hosté se mohou těšit například na speciální skříňky na lyže, vysoušeče lyžařských bot, voskovací stanici, zdarma wi-fi připojení k internetu, přehled aktuálního sněhového zpravodajství ze sjezdovek na recepci, účast v programu Davos Klosters Inside a mnoho dalšího.

Bližší informace naleznete zde.Après-ski

Davos nabízí bohatou nabídku Après-ski „městského typu“ s nepřeberným počtem barů a nočních klubů, ale i vodním světem a také spoustou nabídek pro milovníky kultury – četná muzea a galerie. Klosters je pak intimnějším střediskem spíše horského rázu. Na výlet se můžete vydat do Dischmatal nebo Val Sertig na vynikající místní speciality třeba kočárem taženým koňmi nebo poštovním autobusem. Milovníci piva ocení pestrou nabídku pivovaru v Monstein, nejvýše položeného pivovaru v Evropě v nadmořské výšce 1 625 m.

Bližší informace naleznete zde.Nový Ameron Mountain Resort.

Nově otevřený hotel Ameron Mountain Resort nabízí svým návštěvníkům služby 4 hvězdičkového hotelu. Zajímavou nabídkou je dětské SPA a dětský klub se speciálním programem pro jeho male návštěvníky. Velice příjemná je také sleva pro ubytování na 4 noci s platbou pouze 3 nocí nebo ubytování na 7 nocí a platbou za 5 nocí!

Bližší informace naleznete zde.
Davos v létě.Davos Destinations-Organisation (Genossenschaft) Tourismus- & Sportzentrum
Talstrasse 41
CH-7270 Davos Platz
Tel. +41 (0)81 415 21 21
info@davos.ch
www.davos.ch / www.klosters.ch