Pro zařazení do soutěže stačí vyplnit níže umístěný soutěžní formulář. Soutěže je možné se zúčastnit od 22. 6. do 31. 7. 2017 a nápovědy k odpovědím naleznete právě na webu MojeSvycarsko.com nebo jungfrau.ch.

Jungfraubahnen:

Železnice s nejvýše položenou železniční stanicí v Evropě na Jungfraujochu v regionu Jungfrau nabízí svým cestujícím i další nezapomenutelné zážitky.

  • Jungfraujoch: Posledních 8 km jízdy na Jungfraujoch je ve skále a nad stanicí je vybudována vyhlídková plošina. Ve skalním areálu najdete nejvýše položenou prodejnu čokolády Lindt, restaurace, kino, expozici k historii stavby i ledovou jeskyni.
  • Schynige Platte: Vyjíždí se z Wildersvillu a výhledy po cestě jsou úžasné. Nahoře vás čeká řada tras pro pěší výlety, ale i alpská botanická zahrada a také alphornisté.
  • First: Na First se z Grindelwadu dostanete lanovkou přes Bort a na jeho vrcholu si užijete adrenalinový most First Cliff Walk by Tissot, pěší stezky a také adrenalinové atrakce First Flieger (First – Schreckfeld), horské trojkolky (Schreckfeld – Bort) a terénní koloběžky (Bort – Grindelwald).
  • Harder Kulm: Vrchol nad Interlakenem s nedávno vybudovanou vyhlídkovou terasou nabízí toto léto také večerní jízdy lanovkou.

Bližší informace naleznete na www.jungfrau.ch


CENY PRO VÝHERCE SOUTĚŽE:

1. Jungfrau Travel Pass pro 2 osoby na 4 dny, vč. výletu na Jungfraujoch – Top of Europe
2. 2 zpáteční jízdenky na First
3. zpáteční jízdenka na Schynige Platte
4. zpáteční jízdenka na First
5. zpáteční jízdenka na First


Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag a čistící hadřík na optiku.

Svou účastí v soutěži souhlasíte s kompletními pravidly soutěže, uvedenými zde.

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě bude ze soutěže vyřazen).

Jména výherců budou uveřejněna nejpozději 4. 8. 2017 na webových stránkách MojeSvycarsko.com a výherci budou vyrozuměni e-mailem.

Výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 (nebo poslání poštou) nejdéle do 31. 8. 2017. Pokud výherce nebude do 31. 8. 2017 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.

Vyplněním a odesláním soutěžního formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním turistických informací o Švýcarsku a pozvánek na akce na výše uvedenou e-mailovou adresu (max. 12x ročně).