Soutěž o prodloužený víkend v Saas-Fee
foto: ilustrační

Zúčastněte se od 9. do 28. 2. 2017 naší webové soutěže o prodloužený víkend v alpském středisku Saas-Fee.

Malebné místo Wallisu v objetí čtyřtisícovek je jedním z center bez automobilového provozu. Lyžařská sezóna tady vlastně úplně nikdy nekončí, protože je to jedno ze dvou lyžařských středisek Švýcarska nabízejících letní lyžování. Pestrý program pro sportovce i rodiny s dětmi Vás čeká po celý rok. V letních měsících můžete využít jako ubytovaní i nabídky Bürgerpass a veškerou místní dopravu včetně lanovek využívat zdarma.

Pro další 2 výherce jsou připraveny zajímavé a hodnotné ceny. Pro zařazení do soutěže stačí vyplnit níže umístěný soutěžní formulář. Soutěže je možné se zúčastnit od 9. 2. 2017 do 28. 2. 2017 a nápovědy k odpovědím naleznete právě na webu MojeSvycarsko.com a www.saas-fee.ch.
CENY PRO VÝHERCE SOUTĚŽE:

1. prodloužený víkend v Saas-Fee
2. kniha Lyžařská NEJ Švýcarska
3. kniha Švýcarsko Grand Tour +111 tipů
4. švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag a čistící hadřík na optiku.

Svou účastí v soutěži souhlasíte s kompletními pravidly soutěže, uvedenými zde. Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou, v opačném případě bude ze soutěže vyřazen.

Jména výherců budou uveřejněna nejpozději 9. 3. 2017 na webových stránkách MojeSvycarsko.com a výherci budou vyrozuměni e-mailem. Výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nejdéle do 31. 3. 2017. Pokud výherce nebude do 31. 3. 2017 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.