Vyhlášení vítězů letní fotosoutěže
foto: Switzerland Tourism

Od 1. 7. do 31. 8. 2016 jste se mohli zúčastnit naší letní instagramové soutěže o jízdenky na švýcarské železnice od Swiss Travel System, Jungfraubahnen a Rhétských drah. Nyní vám přinášíme jména šťastných výherců.

Pro letošní léto jsme si pro vás připravili fotosoutěž, která bude od 1. 7. do 31. 8. 2016 probíhala na sociální síti Instagram a pomocí e-mailu.

Výherci soutěže na Instagramu:

1. kopinkaaa - 2x Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě
2. matthewaviator - 2x zpáteční jízdenka Jungfraujoch – Top of Europe
3. mapkarhb - 2x celodenní jízdenka Rhétských drah
4. koprale - švýcarský armádní nůž
5. yetti_z_czech - kniha Grand Tour 111 tipů – velká cesta po Švýcarsku

Uživatele budeme v následujících dnech kontaktovat soukromou zprávou přes Instagram.

Výherci soutěže pomocí mailu:

1. Malíková Simona - 2x Swiss Travel Pass na 8 dní v 1. třídě
2. Michalčík Šimon - 2x zpáteční jízdenka Jungfraujoch – Top of Europe
3. Badinková Klára - 2x celodenní jízdenka Rhétských drah
4. Dvořáček Libor - švýcarský armádní nůž
5. Pouchlá Klára - kniha Grand Tour 111 tipů – velká cesta po Švýcarsku

Ceny pro výherce:

Swiss Travel Pass: Swiss Travel Pass opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky jako Ledovcový expres a Bernina Express (u panoramatických vlaků je nutné dokoupení místenky), MHD v 75 švýcarských městech. Bonus k jízdence je 50% sleva na většinu horských železnic a lanovek. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 490 muzeí po celém Švýcarsku. Bližší informace naleznete zde.

Jízdenky na Jungfraujoch: Železnice s nejvýše položenou železniční stanicí v Evropě ve výšce 3 454 m n. m. na Jungfraujochu. Posledních 8 km je ve skále a nad stanicí je pak vybudována vyhlídková plošina. Ve skalním areálu najdete ale i expozici výroby a prodejnu čokolády Lindt, restaurace, kino, expozici k historii stavby i ledovcovou jeskyni a další atrakce. Bližší informace naleznete zde.

Celodenní jízdenky Rhétské dráhy: Díky těmto speciálním jízdenkám můžete po celý den objevovat krásy Rhétské dráhy. Po cestách v kantonu Graubünden nás provází železnice – jedna z neznámějších ve Švýcarsku, jedinečná Rhétská dráha, jejíž první úsek Landquart–Klosters vybudovali Švýcaři pro dopravu pacientů do sanatorií v Davosu již v roce 1889. Dnes jsou úseky Albula a Bernina Rhétských drah dokonce zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Jízdenka také platí na panoramatický vlak Bernina Express a Glacier Express (na území kantonu Graubünden), u kterých je ovšem nutné si dokoupit místenku. Bližší informace naleznete zde.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a pevně věříme, že si výhry užijí.